U16Колеги!
Якщо Ваші проекти допомагають дітям, підліткам та молоддю, які перебувають у важких життєвих обставинах, то ми маємо для Вас гарні новини.З 8 по 18 серпня в Києві відбудеться унікальна спортивна подія – Юнацький (U16) чемпіонат Європи з баскетболу 2013 року серед чоловіків. U-16 – це загальноєвропейський чемпіонат із баскетболу серед національних команд для юнаків до 16 років. Турнір уперше відбувся в 1971 році під назвою чемпіонат Європи серед кадетів і проходив раз на два роки. З 2004 року турнір почали проводити щорічно.
За словами організаторів заходу європейський баскетбольний турнір для 16-річних хлопців – це чудова нагода, не лише переглянути яскраві баскетбольні матчі у виконанні молодих гравців, а й привернути увагу суспільства до популяризації здорового способу життя та необхідності залучення дітей до занять спортом і, зокрема, баскетболом.

Наші партнери з організаційного комітету «ЄвроБаскет 2015» запрошують ваших підопічних відвідати ці змагання та по вболівати за спортивні команди з 16 країн світу. Ви можете замовити безкоштовні квитки для вразливої категорії дітей,підлітків та молоді, якими ви опікуєтесь. За детальною інформацією прохання звертатись до Ірини Онікієнко,спеціаліста по роботі з корпоративними клієнтами, за тел.(091) 357-10-65 або Iryna.onikiyenko@eurobasket2015.org

Опубліковано у Анонс події, Конкурс, Новини команій. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук