У КИЄВІ ВІДБУДЕТЬСЯ СЕМІНАР «УНІВЕРСАЛЬНИЙ ДИЗАЙН: ЯКІ ПЕРЕВАГИ ВІН ДАЄ БІЗНЕСУ?»

Training19 вересня відбудеться спеціалізований семінар «Універсальний дизайн: які переваги він дає бізнесу?». Універсальний дизайн – дизайн предметів, оточення, програм та послуг, покликаний зробити їх максимально придатними до користування всіма людьми без необхідності в адаптації або спеціальному пристосуванні. Семінар дасть відповіді на такі питання: як інтегрувати принципи універсального дизайну в КСВ-стратегію компанії, яким чином його використання допоможе зробити бізнес більш відкритим та привабливим для клієнтів, яким чином виробляти продукт та надавати послуги так, щоб ними могли користуватись якомога більше людей?
До участі запрошуються спеціалісти з маркетингу, PR, КСВ, HR, представники великих та середніх компаній-виробників, банків, супермаркетів, готелів, закладів харчування тощо, які працюють в Україні. Для участі у семінарі необхідно надати контактну інформацію (ПІБ, посада, номер телефону) учасника до 16 вересня 2013 на електронну скриньку Kristina.Bagramian@undp.org. За додатковою інформацією прохання звертатись до Крістіни Баграмян, менеджера проекту, за телефонами: (044) 289-43-74, (050) 418-2942, (097)337-8277.
Семінар проводиться в рамках спільної програми «Сприяння інтеграційній політиці та послугам для людей з інвалідністю в Україні», що реалізується спільно Міністерством соціальної політики України, Програмою розвитку ООН, Дитячим Фондом ООН, ВООЗ, МОП та Національною асамблеєю інвалідів України.

Опубліковано у Анонс події. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук