«Оболонь» звітує про соціальні ініціативи, реалізовані у 2013 році

У рамках програм соціального інвестування корпорація «Оболонь» надає допомогу на реконструкцію шкіл, реставрацію культових споруд, ремонт лікарень та розвиток бібліотек у регіонах присутності корпоративних підприємств. Зокрема, у 2013 році «Оболонь» спрямувала 98,6 тис. грн. фінансової допомоги на відбудову та реставрацію релігійних об’єктів у Фастові та понад 128 тис. грн. на підтримку районної лікарні і місцевих шкіл міста Охтирки.

Корпорація «Оболонь» упродовж 2013 року передала на безоплатній основі понад 300 тис. літрів продукції власного виробництва загальною вартістю понад 1,8 млн. грн.

Окрім співпраці з організаціями і фондами, довгостроково надається допомога окремим громадянам, багатодітним сім’ям та підопічним дитячим будинкам сімейного типу. За минулий рік головне підприємство корпорації «Оболонь» виділило 65 тис. адресної допомоги та надало продукцію власного виробництва малозабезпеченим родинам столичного регіону. Більше про ці та інші ініціативи можна дізнатись у відділі корпоративних комунікацій корпорації “Оболонь” pr@kiev.obolon.uacsr@kiev.obolon.ua

Опубліковано у Новини команій. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук