Соціальна програма Domestos

19 листопада бренд чистоти Domestos організував свята гігієни для школярів

Вперше українські школярі отримали можливість відзначити важливу для світу дату – міжнародний День туалету, заснований ООН минулого року. Важлива вона тому, що стосується актуальної світової проблеми – 2,5 мільярда наших сучасників не мають доступу до засобів санітарії, просто кажучи – до нормальних туалетів. Пов’язані з діареєю захворювання щодня забирають життя 200 дітей до 5 років. Тому проблеми гігієни та санітарії не можна недооцінювати. У рамках свого соціального проекту «У чистому світі не хворіють діти» бренд Domestos компанії Unilever та Школа рівних можливостей організували освітні активності для понад 300 київських школярів та їхніх батьків.

Світові санітарні проблеми недалекі від українських реалій: щорічно в країні реєструють до 50 тис. випадків захворювань гострими кишковими інфекціями серед дітей, причому ситуація із хворобами шлунково-кишкового тракту у школярів погіршується – їх кількість збільшується щороку. Одна з причин – недотримання правил особистої гігієни школярами.

Звернути увагу батьків і вчителів на проблему, а також нагадати дітям про правила чистоти вирішив ініціатор соціального проекту «У чистому світі не хворіють діти» бренд Domestos. У двох київських школах 19-го листопада діти дізнавалися про мікроби та весело ліпили їх з пластиліну, розучували та співали Гімн чистоти, танцювали та грали в захоплюючі інтерактивні ігри, а головне – в ігровій формі легко засвоювали правила гігієни і звичку їх виконувати.

«Чия задача турбуватися про дотримання дитиною правил гігієни? – Коментує Катерина Донець, бренд-менеджер Domestos компанії Unilever. – За даними нашого опитування, більшість батьків вважають, що це їхня сфера відповідальності. Невелика частина – близько 20% – думають, що це сфера відповідальності вчителів. Очевидно, ми повинні об’єднати наші зусилля, оскільки здоров’я дітей – пріоритет для всього суспільства, і наше завдання – допомогти дорослим навчити дітей правилам гігієни, щоб убезпечити їх від небезпечних мікробів».

Щоб змінити ситуацію з гігієною серед дітей, бренд Domestos заснував соціальний проект «У чистому світі не хворіють діти», в рамках якого надав дітям і батькам ряд інструментів, що сприяють вирішенню проблеми. Це освітні мультфільми та публікації, конкурс пластилінових фігурок мікробів, онлайн-гра, в ході якої діти вчаться протистояти загрозі мікробів і багато іншого. За результатами гри складається рейтинг шкіл, що потребують оновлення санвузлів. Школам-лідерам цього рейтингу бренд подарує оновлені санвузли для молодших школярів.

Не соромтеся поговорити з дитиною про гігієну, від цих знань і умінь багато в чому залежить її здоров’я. Користуйтеся можливостями проекту – покажіть мікробів і разом почитайте про них на сайті соціального проекту domestos.ua, захопіть дитину конкурсом або грою, переконайтеся, що вона сама і без нагадувань виконує всі правила гігієни.

За подіями проекту можна стежити на сторінці www.facebook.com/domestos.ua.

 

Про проект «У чистому світі не хворіють діти»:

Бренд Domestos поставив за мету вберегти школярів молодших класів від невидимої загрози – шкідливих бактерій. Для цього потрібно пояснити школярам правила гігієни, яких необхідно дотримуватися, а також переобладнати шкільні санвузли, більшість з яких знаходяться в жалюгідному стані та сприяють поширенню інфекцій. У рамках проекту буде запущено спеціальний освітній сайт www.domestos.com.ua, знято серію освітніх мультфільмів і створено онлайн-гру.

Партнером проекту виступила Школа Рівних Можливостей.

Опубліковано у New. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук