Про Фонд Східна Європа

Фонд Східна Європа (ФСЄ) - міжнародна благодійна організація, заснована Фондом Євразія у 2007 році.

Місія та методи
Фонд Східна Європа (ФСЄ) допомагає громадянам будувати власне майбутнє, мобілізуючи ресурси, зміцнюючи громади та сприяючи партнерству громади, влади та бізнесу. Для виконання своєї місії ФСЄ надає цільову підтримку НДО, що працюють в різних регіонах України:

  • сприяє встановленню та посиленню партнерств між неурядовими організаціями, місцевою владою, бізнесом та іншими зацікавленими сторонами.
  • посилює потенціал своїх партнерів, щоби вони ефективніше реалізовували власні цілі. Для цього ФСЄ забезпечує партнерів необхідними знаннями та навичками, надає фінансову підтримку та інші ресурси.
  • підтримує створення та поширення інноваційних моделей розвитку та сприяє налагодженню співпраці серед своїх партнерів.

Програми
Правління Фонду Східна Європа, рада експертів, керівництво та співробітники розглядають нові перспективні напрямки діяльності Фонду, що допомогли б збільшити ефективність роботи. Зараз ФСЄ  зосередив увагу на трьох програмах:

  • Місцевий економічний та соціальний розвиток;
  • Ефективне управління;
  • Корпоративна соціальна відповідальність (КСВ) та відповідальна благодійність;

Підтримка Фонду здійснюється Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) через Фонд Євразія та іншими донорами – урядами, фондами, корпораціями та приватними донорами. Більше інформації на www.eef.org.ua 

Партнерства
З метою ефективнішої реалізації власних програм ФСЄ співпрацює з мережею своїх партнерів: громадськими лідерами, НДО, місцевою владою та організаціями, що надають технічну допомогу. ФСЄ шукає нових партнерів, щоб більше громад отримали підтримку для власного розвитку.

Більше інформації— на веб-сайті Фонду Східна Європа:  www.eef.org.ua

Корпоративна соціальна відповідальність в Україні:   www.csrukraine.org.ua

Еко-Україна:   www.eco-ukraine.org.ua

Мережа Фонду Євразія:   www.eurasia.org

Напишіть відгук